Zmiana to nasza rzeczywistość

Projektowanie

Organicznie projektujemy sposoby i wdrażamy metody, dzięki którym praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Współpraca

Sprawdzamy wiele gotowych rozwiązań pod kątem zastosowania w rachunkowości usługowej, nawiązując wartościowe relacje z ich twórcami.

Aplikacje

Uczestniczymy przy tworzeniu aplikacji, ufając że dobrze skonfigurowane narzędzie pozwala sprytnie rozwiązywać wiele problemów.

W metodzie finerio stawiamy na sprawdzone rozwiązania i trwały efekt.

Konstruujemy i wybieramy rozwiązania dla biur rachunkowych patrząc z perspektywy samego biura jak i obsługiwanych klientów.

Wiemy, jak wiele wyrzeczeń wymaga otwarcie i prowadzenie biura rachunkowego. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa tu czas. Dotychczasowe doświadczenia doskonale pokazały nam co jest najważniejsze. Interesujemy się zagadnieniami łatwymi do wprowadzenia i zapewniającymi trwałość rozwiązań. Nie nauczymy się za Ciebie interpretacji przepisów podatkowych czy techniki rachunkowości, to zostawiamy w zakresie Twoich kompetencji. Resztę możesz swobodnie zostawić nam. W finerio bierzemy na warsztat wszystko to, co pozwoli Ci skupić się jedynie na najważniejszych aspektach Twojej pracy. Możesz skorzystać z dowolnej konfiguracji gotowych rozwiązań lub zainicjować przygotowanie własnego.

Jak działamy?

Finerio to przede wszystkim suma składowa doświadczeń księgowych i przedsiębiorców. Naszą nadrzędną metodą jest wyciąganie wniosków z licznych głosów obu stron i przekuwanie ich w konkretne rozwiązania. Słuchamy, obserwujemy, badamy, przeprowadzamy doświadczenia. Tworzymy lub wybieramy najlepsze możliwości, wprowadzając je w życie. Nasza codzienność to przede wszystkim:

zbiór i analiza danych

wdrażanie aplikacji

ulepszanie doświadczeń

analiza doświadczeń

usprawnienie procesów

testowanie rozwiązań

identyfikacja błędów

wspieranie komunikacji

optymalizacja czasu pracy

zarządzanie usługami

Sprawdzone metody w rękach sprawdzonych specjalistów

tworzą niesamowite osiągnięcia.

100
tys. godzin rozmów z przedsiębiorcami
860
mln PLN rozliczanych środków rocznie
120
lat zebranych doświadczeń zawodowych
1500
deklaracji i sprawozdań miesięcznie

Skuteczne metody na wyciągnięcie ręki

W finerio skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań gotowych. Celujemy w narzędzia uniwersalne, sprawdzone zarówno w dużych biurach rachunkowych jak i tych początkujących. Niczego nie narzucamy z góry Dobór metod i narzędzi pracy zależy od Ciebie. Naszym zadaniem jest pokazanie Ci możliwości jakimi dysponujemy, Ty dokonujesz swobodnego wyboru. Nie musisz „brać wszystkiego”. Nie jesteśmy siecią franczyzową, ani nie zrzeszamy istniejących biur pod jedną marką dlatego też nie musimy niczego narzucać, a Ty nie musisz rezygnować z własnej tożsamości.

Podstawowym motorem naszej pracy jest wspólna chęć zrobienia czegoś wartościowego. Posiadamy dostęp do coraz to nowszych narzędzi i metod, a Ty możesz je wykorzystać by nadać dodatkowej wartości swojej firmie.

Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy Cię przez bezpłatne badanie potrzeb. Weźmiemy pod uwagę Twoje plany rozwoju i możliwości.

Ponieważ wiemy jak ważny jest czas, opracowaliśmy cały proces tak, aby trwał mniej niż dwie godziny i dodatkowo podzieliliśmy go na cztery etapy. Posługujemy się prostymi i czytelnymi zasadami, szczerze wierząc, że takie podejście zapewnia oczekiwane efekty.

Co robimy?

Zanim się z nami skontaktujesz, zastanów się w czym tak naprawdę możemy Ci pomóc. Jest wiele rzeczy, które możemy dla Ciebie zrobić, ale wiadomo że nie wprowadzimy wszystkiego od razu. Proponujemy ewolucję, nie rewolucję. Chcemy wspólnie pochylić się nad najbardziej palącymi potrzebami, tak aby w krótkim czasie móc osiągnąć widoczne efekty. Oto obszary, wokół których możemy wspólnie działać i które mogą okazać się dla Ciebie interesujące:

pozyskanie nowych klientów

zwiększenie rozpoznawalności

uszczegółowienie komunikacji

eliminacja błędów procesów

wzrost wolumenu sprzedaży

zarządzanie zespołem

wzrost motywacji klienta

zarządzanie archiwami

ulepszenie metod pracy

skrócenie czasu pracy

Jeśli zatem chcesz mieć więcej czasu, pracować sprytniej, korzystać z nowych narzędzi, wyeliminować trapiące Cię problemy, mieć nowych bardziej zaangażowanych klientów, odciążyć siebie lub swój zespół - po prostu napisz do nas:

 

 

finerio@finerio.com

Instytut Finerio

Działalność komercyjna to nie wszystko. Nie byłoby nas, gdyby nie lata zbierania doświadczeń czy zgłębiania zagadnień związanych z rachunkowością i przedsiębiorczością. Czerpiemy z najcenniejszego źródła jakim jest głos otaczającej nas rzeczywistości. Gdybyśmy przyjęli, że „wiemy już wszystko” nie motywowałoby to nas do ciągłego poszukiwania tego co możemy zmienić. W Instytucie Finerio zbieramy Wasze głosy. Słuchamy Waszych doświadczeń. Chcemy by było to miejsce, w którym spotykają się różne opinie, ścierają poglądy, miejsce zachęcające do poszukiwania odpowiedzi na tak wiele nurtujących nas pytań.

Instytut Finerio wspiera ciekawe inicjatywy, szczególnie te o charakterze badawczo rozwojowym. Jesteśmy otwarci na problemy branży i Wasze pomysły. Interesuje nas zarówno problematyka rachunkowości usługowej jak i doświadczenia klienta związane z tym obszarem.

Zbieramy i weryfikujemy opinie. Prowadzimy testy i badamy rozwiązania. Naszym celem jest poznawanie jak największej ilości wartościowych ludzi i ich pomysłów.

Nieustannie tworzymy projekty w których możesz mieć swój udział. Obecnie przygotowujemy się do uruchomienia Ogólnopolskiego Badania Biur Rachunkowych (program OBBR).

Nieważne czy jesteś początkującym księgowym, czy specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, prowadzisz biuro, pracujesz w nim, a może jesteś przedsiębiorcą który korzysta z usług biura, masz jakiekolwiek przemyślenie, doświadczenie którym chcesz się podzielić. Po prostu napisz do nas. Możesz podzielić się swoim problemem, albo pomysłem na usprawnienie pracy. Możesz zgłosić zagadnienie, które chciałbyś rozwiązać. Masz pomysł, albo ciekawy przypadek, czekamy na Twoją wiadomość.

 

 

finerio@finerio.com